Ekonomika

Uvažujete o rychlé půjčce se zástavou nemovitosti? Tyhle výhody zvažte, ale pozor i na rizika!

Dnes si může žadatel o půjčku vybírat, existuje mnoho možností, jak získat půjčku. Záleží i na podmínkách a jejich splnění. Jak si vede půjčka se zástavou?

Uvažujete o rychlé půjčce se zástavou nemovitosti? Tyhle výhody zvažte, ale pozor i na rizika!

Může být více důvodů a situací, kdy je dobré zvážit možnost využít úvěru se zástavou nemovitosti. Můžete se dočkat výhod, ale v něčem to pro vás může být samozřejmě i nevýhodné. Každopádně pro někoho může být tento způsob úvěru také jedinou možnou variantou. Za jakých podmínek se úvěr přiděluje a jaké hlavní výhody nabízí?

získejte půjčku

Když už nemůžete jinak

Každý asi ví, jak to funguje s přidělováním úvěrů v bankách. Klient musí být schopen prokázat takzvanou bonitu, takže musí mít dostatečné příjmy, kterými se prokazuje a musí mít i čistý rejstřík dlužníků. Dost často je nutné i prokázat za jakým účelem si půjčku klient bere a to samozřejmě znamená, že se schválení protahuje a je nutné mít k doložení nemálo dokumentů a potvrzení. Banky mají přísná pravidla, ale právě půjčka oproti zástavě nemovitosti lightfinance.cz může být dobrým řešením pro každého.

Tyto půjčky dnes běžně nabízí jak banky, tak i nebankovní společnosti a můžete narazit na různé nabídky. Rozhoduje jistě výše úroku, ale v tomto případě můžete být v klidu, půjčka se zástavou bývá hodně výhodná a úroky jsou poměrně nízké nebo alespoň přijatelné vzhledem k tomu, že je možné vzít si půjčku i na vysokou částku. Určitě tak můžete získat více peněz, než kdybyste si brali běžný úvěr. Peníze tak klidně můžete využít na podnikání nebo i na stavbu či koupi nového bydlení.

půjčka se zástavou

Jaké jsou podmínky?

Podmínky jsou velmi jednoduché, stačí se zaručit vlastní nemovitostí, ta musí být zapsána v katastru nemovitostí a musí se nacházet na území České republiky. Není třeba nic dalšího dokládat, ovšem úvěr vás pak může zavázat na delší dobu, záleží i na tom, jak dlouho budete splácet. Při žádosti o další, už i menší půjčku u banky ale můžete být tímto dost svázáni. Na to je třeba předem myslet. Pokud ale o půjčku budete žádat, peníze můžete mít velmi rychle oproti běžnému schvalovacímu procesu, který mají banky.

Nemusíte nic řešit, stačí se zaručit nemovitostí a získáte své peníze.